Fem servir cookies per personalitzar la seva experiència. Si continua navegant estarà acceptant el seu ús. Més informació
TANCAR
SEGUEIX-NOS
LLISTAT D'INSCRITS
44 INSCRITS
206 PLACES LLIURES
INSCRITS BALLENA
c
NOM
CLUB
DORSAL
ACEBAL MARTINEZ BEATRIZ
CLUB TRIATLO ESPORTRISSIM
2994
AGUILERA PORRAS CRISTINA
CLUB NATACIO RUBI
6164
Alemany Canals Neus
Llicencia de dia
-
ARGILAGA VIVES ELOI
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
3333
Bella Jordi
Llicencia de dia
-
CAMPRUBI GALLET ROGER
C.E. RAYOTEAM
5509
CLAVE GUERRERO MARC
VILADECANS TRIATLO
0
COLL GRAÑA ALEXANDRA
ITRIATLETES SOLIDARIS
1546
DILLANA BENITO ANA
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
5141
ENSEÑAT BESO INES
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
1966
Fàbregas Garcia Cèsar
Llicencia de dia
-
FERNANDEZ MARIN DAVID
Llicencia de dia
-
Fernández Rodríguez Mario
Llicencia de dia
-
Forn Ossorio Marta
Llicencia de dia
-
GARCIA CORONADO TONI
ITRIATLETES SOLIDARIS
4324
GARCIA TORRES HUGO
CLUB TRIATLO ESPORTRISSIM
4524
GÓMEZ GIRONÈS LAIA
ITRIATLETES SOLIDARIS
1448
Graupera Buquet Josep
Llicencia de dia
-
HERRUZO FERNANDEZ IVAN
C.E. RAYOTEAM
1095
Jimenez Hernandez Ferran
Llicencia de dia
-
LÓPEZ ALMENDROS JORDI
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
0
LLADO GARRIGA GUILLEM
C.E. PICORNELL
179
MENA FUNCIA SERGIO
CLUB TRIATLO I´M TRI TEAM
2890
Moron Garcia Benito
Llicencia de dia
-
PADRÓS VERA ORIOL
W3TRIBCN
809
PAGES BARGALLO ROGER
C.E. RAYOTEAM
2742
PARADINAS SALSÓN TOMÁS
G EXC ESPORTIU GIRONI GEIEG
2478
PARDOS MARIN CARLOS
CLUB NATACIO RUBI
3880
PAREJA CARRILLO ANTONI
CLUB TRIATLO BLANES
1477
Pons Forn Edgar
Llicencia de dia
-
Pons Sala Raimon
Llicencia de dia
-
ROSSET HIDALGO CLARET
CLUB TRIATLO GRANOLLERS
5795
SANCHEZ CAMPOS EDUARD
C.T. PARETS DEL VALLES
4598
SANCHEZ TEBAR JUAN JOSE
CLUB NATACIO RUBI
3884
SANZ MIRALLES JAUME
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
5242
SCHMIDT PAULA
PRAT TRIATLO 1994
3555
SEGOVIA DIAZ SERGIO
Llicencia de dia
-
Serra Milla Carlos
Llicencia de dia
-
Serrano Sánchez J. Carles
Llicencia de dia
-
soaz plazas oscar
Llicencia de dia
-
TIENDA MARTINEZ TONI
CLUB NATACIO RUBI
3886
TRENADO DOMÍNGUEZ FRANCISCO RAFAEL
CLUB NATACIO RUBI
5774
VALENZUELA CRUZ RICARD
CLUB NATACIO RUBI
3887
VILLANUEVA NUÑEZ XAVIER
CLUB TRIATLO I´M TRI TEAM
5860
ACEBAL MARTINEZ BEATRIZ
CLUB TRIATLO ESPORTRISSIM
2994
AGUILERA PORRAS CRISTINA
CLUB NATACIO RUBI
6164
Alemany Canals Neus
Llicencia de dia
ARGILAGA VIVES ELOI
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
3333
Bella Jordi
Llicencia de dia
CAMPRUBI GALLET ROGER
C.E. RAYOTEAM
5509
CLAVE GUERRERO MARC
VILADECANS TRIATLO
0
COLL GRAÑA ALEXANDRA
ITRIATLETES SOLIDARIS
1546
DILLANA BENITO ANA
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
5141
ENSEÑAT BESO INES
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
1966
Fàbregas Garcia Cèsar
Llicencia de dia
FERNANDEZ MARIN DAVID
Llicencia de dia
Fernández Rodríguez Mario
Llicencia de dia
Forn Ossorio Marta
Llicencia de dia
GARCIA CORONADO TONI
ITRIATLETES SOLIDARIS
4324
GARCIA TORRES HUGO
CLUB TRIATLO ESPORTRISSIM
4524
GÓMEZ GIRONÈS LAIA
ITRIATLETES SOLIDARIS
1448
Graupera Buquet Josep
Llicencia de dia
HERRUZO FERNANDEZ IVAN
C.E. RAYOTEAM
1095
Jimenez Hernandez Ferran
Llicencia de dia
LÓPEZ ALMENDROS JORDI
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
0
LLADO GARRIGA GUILLEM
C.E. PICORNELL
179
MENA FUNCIA SERGIO
CLUB TRIATLO I´M TRI TEAM
2890
Moron Garcia Benito
Llicencia de dia
PADRÓS VERA ORIOL
W3TRIBCN
809
PAGES BARGALLO ROGER
C.E. RAYOTEAM
2742
PARADINAS SALSÓN TOMÁS
G EXC ESPORTIU GIRONI GEIEG
2478
PARDOS MARIN CARLOS
CLUB NATACIO RUBI
3880
PAREJA CARRILLO ANTONI
CLUB TRIATLO BLANES
1477
Pons Forn Edgar
Llicencia de dia
Pons Sala Raimon
Llicencia de dia
ROSSET HIDALGO CLARET
CLUB TRIATLO GRANOLLERS
5795
SANCHEZ CAMPOS EDUARD
C.T. PARETS DEL VALLES
4598
SANCHEZ TEBAR JUAN JOSE
CLUB NATACIO RUBI
3884
SANZ MIRALLES JAUME
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
5242
SCHMIDT PAULA
PRAT TRIATLO 1994
3555
SEGOVIA DIAZ SERGIO
Llicencia de dia
Serra Milla Carlos
Llicencia de dia
Serrano Sánchez J. Carles
Llicencia de dia
soaz plazas oscar
Llicencia de dia
TIENDA MARTINEZ TONI
CLUB NATACIO RUBI
3886
TRENADO DOMÍNGUEZ FRANCISCO RAFAEL
CLUB NATACIO RUBI
5774
VALENZUELA CRUZ RICARD
CLUB NATACIO RUBI
3887
VILLANUEVA NUÑEZ XAVIER
CLUB TRIATLO I´M TRI TEAM
5860


115 INSCRITS
585 PLACES LLIURES
INSCRITS HALF INDIVIDUAL
c
NOM
CLUB
DORSAL
Al-kassimi Vargas Tamer
Llicencia de dia
-
ALBA OJEDA ISIDRE
CLUB TRIATLO BLANES
1120
ALTAMIRANO FABREGUES JOAN
Llicencia de dia
-
Argelich Marin Isaac
Llicencia de dia
-
Badrena Cortés Èric
Llicencia de dia
-
BALAGUER BARCELÓ ANTONI
U.C. SANT CUGAT
2201
BASSAS BUJ IGNASI
CLUB NATACIO CALDES
5798
Benitez Rodriguez Patricia
Llicencia de dia
-
BERMEJO BARNILS SERGI
C.N. REUS PLOMS
1138
Boix Mart'inez Domènec
Llicencia de dia
-
BUENO RODRIGUEZ JOSE LUIS
C.E. RAYOTEAM
4973
CALLE MARTINEZ RICHARD
RICHARD CALLE TRIATLO CLUB
340
Calveras Barat Eric
Llicencia de dia
-
CARRETO PASCUA JOSÉ JAVIER
CLUB TRITRAINING
4624
CASADO ALCALDE LUÍS
PRAT TRIATLO 1994
2743
CASANOVA RODRIGUEZ MIREYA
C.E. RAYOTEAM
6269
CASES FABRGEAS ORIOL
INDEPENDIENTE
0
CHACON LOPEZ GORKA
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
1509
Comino Ranchal Francisco Javier
Llicencia de dia
-
CORTES LECHA XAVIER
INDEPENDIENTE
3928
Cortijo Muñoz Albert
Llicencia de dia
-
Costal Ferrer Joan
Llicencia de dia
-
Costejà Cros Josep Maria
Llicencia de dia
-
Crespo Gonzalo
Llicencia de dia
-
DESQUENS PALACIOS DAVID
CLUB NATACIO CALDES
2454
Doménech Arasanz Manel
Llicencia de dia
-
Domenech Rubi Edu
Llicencia de dia
-
DOMINGUEZ CAÑA CRISTOBAL
CLUB TRIATLO BLANES
1630
ESPEJO GIRONES XAVI
CLUB TRIATLO BLANES
5271
ESPINOSA ORTIZ XAVIER
ESSENCIAL TRIATLO
3812
FABREGA ARGERICH AIDA
C.N. MATARO
21
FARRIOLS ARIMONT IVET
U.C. SANT CUGAT
1960
Fàbrega Casas Toni
Llicencia de dia
-
FERNANDEZ PALLARES XAVI
Llicencia de dia
-
Ferrés Rusinés Toni
Llicencia de dia
-
FERRER BALLESTER XAVIER
C.N. VIC-ETB
5900
FERRERAS JEREZ JORDI
CLUB ESPORTIU I RUN WITH LEIVA
898
Fortunati cristiano
Llicencia de dia
-
FRANCH MARGARIT GERARD
CERRR IGUALADA
684
GALBANY FUSTE MONTSE
Llicencia de dia
-
GALEANO PAREJA EDUARDO
CLUB TRIATLO SABADELL
515
Gallardo Diví Daniel
Llicencia de dia
-
Garcia Esteve Marta
Llicencia de dia
-
GARCIA FERRANDIS JOSE LUIS
C.T. A CORRE-CUITA
0
GARCIA MONTENEGRO MARTI
Llicencia de dia
-
GARCIA MORATALLA DANIEL
C.T. A CORRE-CUITA
0
GARCIA TEY JORDI
CLUB NATACIO RUBI
5761
Gómez García Maribel
Llicencia de dia
-
GILI RICO ORIOL
C.N. MATARO
4690
Gracia Martín Toni
Llicencia de dia
-
HERNANDEZ ANDOAIN GEMMA
UROLA TRAITLOI KLUBA
0
Igarashi So
Llicencia de dia
-
Jimenez Gutierrez Joaquin
Llicencia de dia
-
JURADO NAVAS GOYO
CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY
1430
Leal Martin Jonatan
Llicencia de dia
-
Llucia catasus Jordi
Llicencia de dia
-
LORENZO COSP ISIDRE
CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL
0
MALTAS MERCADER XAVIER
ITRIATLETES SOLIDARIS
5821
MARCO SANCHEZ EDUARDO
FLOR DE TRIATLO
2100
MARTINEZ DE LA CRUZ ALBA
C.N. BADALONA
25
MARTORELL SANSO MIQUEL
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
0
MASDENPINOS MUJAL JORDI
Llicencia de dia
-
MATAS PERICAS PAU
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
0
MATOS PARDO JORDI
C.E. RAYOTEAM
2024
Mauri Sala Josep
Llicencia de dia
-
MENDEZ SANCHEZ JOSÉ
CLUB NATACIO RUBI
1399
Mingueza de Miguel David
Llicencia de dia
-
MOR FIGUERAS XAVIER
ITRIATLETES SOLIDARIS
568
MUÑOZ ARMENGOL MARCEL
Llicencia de dia
-
Muñoz Lannes Lluis
Llicencia de dia
-
Muñoz Lannes Xavi
Llicencia de dia
-
Muñoz Rodríguez Manolo
Llicencia de dia
-
Onyos de Plandolit Garcia Carles
Llicencia de dia
-
ORTEGA DE MIGUEL MARIA
BICICLETAS PINA-TRITOLEDO
0
PALAU I FERNANDEZ ORIOL
U.C. SANT CUGAT
2223
Parras Cifuentes Manuel
Llicencia de dia
-
Pérez Lorca José
Llicencia de dia
-
pedrals muñoz Marçal
Llicencia de dia
-
PLANELLAS BASSOLS CONRAD
INDEPENDIENTE
415
PONS PEREZ CARLES
CLUB TRI5U
2630
PONS PEREZ DANI
CLUB TRIATLO BLANES
4155
Portella Suñe Fredy
Llicencia de dia
-
PUERTAS DÍAZ DAVID
CLUB TRIATLO I´M TRI TEAM
1679
PUIG TOUS JOAN
INDEPENDIENTE
2488
PUIGDOLLERS NABAU JORDI
INDEPENDIENTE
1064
PUIGDOMÈNECH CANET JOSEP
Llicencia de dia
-
QUINTERO ROSSI WALTER
Llicencia de dia
-
Ríos Galdón Marc
Llicencia de dia
-
Rodríguez Guitart Angel
Llicencia de dia
-
Rodriguez Nicolas
Llicencia de dia
-
RODRIGUEZ DE MIQUEL XAVIER
CLUB NATACIO RUBI
1393
ROIG CANELLES XAVIER
ITRIATLETES SOLIDARIS
538
RUIZ CATALAN ANTONIO
CLUB TRIATLO BLANES
408
Sabater martos Marta
Llicencia de dia
-
SAEZ FONTARNAU DAVID
CLUB TRIATLO SABADELL
948
Samper Hurtado Eric
Llicencia de dia
-
San Gil Betriu Roger
Llicencia de dia
-
Sancerni López David
Llicencia de dia
-
Santiago Rodriguez Manuel
Llicencia de dia
-
SÁNCHEZ GARCIA PAU
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
957
schenone jorge
Llicencia de dia
-
Sicart Domec Anna
Llicencia de dia
-
Simó Pereira Francesc Xavier
Fasttriatlon
-
SOLA SANCHEZ TONI
C.N. BADALONA
2865
SOLÀ RUBIO XAVIER
C.N. VIC-ETB
3385
SOLER TOUS RAMON
C.N. VIC-ETB
5993
TIBURZI SIMONE
CLUB PROAM
5739
TORRADES SABATA XAVIER
C.N. REUS PLOMS
753
TORRAS I SERRA MARC
INDEPENDIENTE
0
TORRES ROS EDUARD
INDEPENDIENTE
2948
Trittel Frank
Llicencia de dia
-
VENTEO I FERNANDEZ ANTONI
CLUB NATACIO RUBI
1585
VIDAL PUCHADES NEUS
C.N. SABADELL
1819
VILAREGUT PRAT ORIOL
C.N. VIC-ETB
0
VILLAJOS CORDERO SAUL
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
1994
Al-kassimi Vargas Tamer
Llicencia de dia
ALBA OJEDA ISIDRE
CLUB TRIATLO BLANES
1120
ALTAMIRANO FABREGUES JOAN
Llicencia de dia
Argelich Marin Isaac
Llicencia de dia
Badrena Cortés Èric
Llicencia de dia
BALAGUER BARCELÓ ANTONI
U.C. SANT CUGAT
2201
BASSAS BUJ IGNASI
CLUB NATACIO CALDES
5798
Benitez Rodriguez Patricia
Llicencia de dia
BERMEJO BARNILS SERGI
C.N. REUS PLOMS
1138
Boix Mart'inez Domènec
Llicencia de dia
BUENO RODRIGUEZ JOSE LUIS
C.E. RAYOTEAM
4973
CALLE MARTINEZ RICHARD
RICHARD CALLE TRIATLO CLUB
340
Calveras Barat Eric
Llicencia de dia
CARRETO PASCUA JOSÉ JAVIER
CLUB TRITRAINING
4624
CASADO ALCALDE LUÍS
PRAT TRIATLO 1994
2743
CASANOVA RODRIGUEZ MIREYA
C.E. RAYOTEAM
6269
CASES FABRGEAS ORIOL
INDEPENDIENTE
0
CHACON LOPEZ GORKA
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
1509
Comino Ranchal Francisco Javier
Llicencia de dia
CORTES LECHA XAVIER
INDEPENDIENTE
3928
Cortijo Muñoz Albert
Llicencia de dia
Costal Ferrer Joan
Llicencia de dia
Costejà Cros Josep Maria
Llicencia de dia
Crespo Gonzalo
Llicencia de dia
DESQUENS PALACIOS DAVID
CLUB NATACIO CALDES
2454
Doménech Arasanz Manel
Llicencia de dia
Domenech Rubi Edu
Llicencia de dia
DOMINGUEZ CAÑA CRISTOBAL
CLUB TRIATLO BLANES
1630
ESPEJO GIRONES XAVI
CLUB TRIATLO BLANES
5271
ESPINOSA ORTIZ XAVIER
ESSENCIAL TRIATLO
3812
FABREGA ARGERICH AIDA
C.N. MATARO
21
FARRIOLS ARIMONT IVET
U.C. SANT CUGAT
1960
Fàbrega Casas Toni
Llicencia de dia
FERNANDEZ PALLARES XAVI
Llicencia de dia
Ferrés Rusinés Toni
Llicencia de dia
FERRER BALLESTER XAVIER
C.N. VIC-ETB
5900
FERRERAS JEREZ JORDI
CLUB ESPORTIU I RUN WITH LEIVA
898
Fortunati cristiano
Llicencia de dia
FRANCH MARGARIT GERARD
CERRR IGUALADA
684
GALBANY FUSTE MONTSE
Llicencia de dia
GALEANO PAREJA EDUARDO
CLUB TRIATLO SABADELL
515
Gallardo Diví Daniel
Llicencia de dia
Garcia Esteve Marta
Llicencia de dia
GARCIA FERRANDIS JOSE LUIS
C.T. A CORRE-CUITA
0
GARCIA MONTENEGRO MARTI
Llicencia de dia
GARCIA MORATALLA DANIEL
C.T. A CORRE-CUITA
0
GARCIA TEY JORDI
CLUB NATACIO RUBI
5761
Gómez García Maribel
Llicencia de dia
GILI RICO ORIOL
C.N. MATARO
4690
Gracia Martín Toni
Llicencia de dia
HERNANDEZ ANDOAIN GEMMA
UROLA TRAITLOI KLUBA
0
Igarashi So
Llicencia de dia
Jimenez Gutierrez Joaquin
Llicencia de dia
JURADO NAVAS GOYO
CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY
1430
Leal Martin Jonatan
Llicencia de dia
Llucia catasus Jordi
Llicencia de dia
LORENZO COSP ISIDRE
CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL
0
MALTAS MERCADER XAVIER
ITRIATLETES SOLIDARIS
5821
MARCO SANCHEZ EDUARDO
FLOR DE TRIATLO
2100
MARTINEZ DE LA CRUZ ALBA
C.N. BADALONA
25
MARTORELL SANSO MIQUEL
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
0
MASDENPINOS MUJAL JORDI
Llicencia de dia
MATAS PERICAS PAU
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
0
MATOS PARDO JORDI
C.E. RAYOTEAM
2024
Mauri Sala Josep
Llicencia de dia
MENDEZ SANCHEZ JOSÉ
CLUB NATACIO RUBI
1399
Mingueza de Miguel David
Llicencia de dia
MOR FIGUERAS XAVIER
ITRIATLETES SOLIDARIS
568
MUÑOZ ARMENGOL MARCEL
Llicencia de dia
Muñoz Lannes Lluis
Llicencia de dia
Muñoz Lannes Xavi
Llicencia de dia
Muñoz Rodríguez Manolo
Llicencia de dia
Onyos de Plandolit Garcia Carles
Llicencia de dia
ORTEGA DE MIGUEL MARIA
BICICLETAS PINA-TRITOLEDO
0
PALAU I FERNANDEZ ORIOL
U.C. SANT CUGAT
2223
Parras Cifuentes Manuel
Llicencia de dia
Pérez Lorca José
Llicencia de dia
pedrals muñoz Marçal
Llicencia de dia
PLANELLAS BASSOLS CONRAD
INDEPENDIENTE
415
PONS PEREZ CARLES
CLUB TRI5U
2630
PONS PEREZ DANI
CLUB TRIATLO BLANES
4155
Portella Suñe Fredy
Llicencia de dia
PUERTAS DÍAZ DAVID
CLUB TRIATLO I´M TRI TEAM
1679
PUIG TOUS JOAN
INDEPENDIENTE
2488
PUIGDOLLERS NABAU JORDI
INDEPENDIENTE
1064
PUIGDOMÈNECH CANET JOSEP
Llicencia de dia
QUINTERO ROSSI WALTER
Llicencia de dia
Ríos Galdón Marc
Llicencia de dia
Rodríguez Guitart Angel
Llicencia de dia
Rodriguez Nicolas
Llicencia de dia
RODRIGUEZ DE MIQUEL XAVIER
CLUB NATACIO RUBI
1393
ROIG CANELLES XAVIER
ITRIATLETES SOLIDARIS
538
RUIZ CATALAN ANTONIO
CLUB TRIATLO BLANES
408
Sabater martos Marta
Llicencia de dia
SAEZ FONTARNAU DAVID
CLUB TRIATLO SABADELL
948
Samper Hurtado Eric
Llicencia de dia
San Gil Betriu Roger
Llicencia de dia
Sancerni López David
Llicencia de dia
Santiago Rodriguez Manuel
Llicencia de dia
SÁNCHEZ GARCIA PAU
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
957
schenone jorge
Llicencia de dia
Sicart Domec Anna
Llicencia de dia
Simó Pereira Francesc Xavier
Fasttriatlon
SOLA SANCHEZ TONI
C.N. BADALONA
2865
SOLÀ RUBIO XAVIER
C.N. VIC-ETB
3385
SOLER TOUS RAMON
C.N. VIC-ETB
5993
TIBURZI SIMONE
CLUB PROAM
5739
TORRADES SABATA XAVIER
C.N. REUS PLOMS
753
TORRAS I SERRA MARC
INDEPENDIENTE
0
TORRES ROS EDUARD
INDEPENDIENTE
2948
Trittel Frank
Llicencia de dia
VENTEO I FERNANDEZ ANTONI
CLUB NATACIO RUBI
1585
VIDAL PUCHADES NEUS
C.N. SABADELL
1819
VILAREGUT PRAT ORIOL
C.N. VIC-ETB
0
VILLAJOS CORDERO SAUL
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
1994


2 INSCRITS
58 PLACES LLIURES
INSCRITS RELLEUS
c
NOM
CLUB
DORSAL
TriCansinos
IVAN HIDALGO CABALLERO
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
2841
MARC CANO CANAL
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
634
MARIO IGLESIAS LOBATO
C.D.CICLISTA VIBIKE
0
Moon Team
Elisabet Jordà Matamala
Llicencia de dia
-
Vanesa Bartrons Valles
Llicencia de dia
-
Marta Figueras Amat
Llicencia de dia
-
TriCansinos
HIDALGO CABALLERO IVAN
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
2841
CANO CANAL MARC
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
634
IGLESIAS LOBATO MARIO
C.D.CICLISTA VIBIKE
0
Moon Team
Jordà Matamala Elisabet
Llicencia de dia
Bartrons Valles Vanesa
Llicencia de dia
Figueras Amat Marta
Llicencia de dia


33 INSCRITS
217 PLACES LLIURES
INSCRITS AQUATLÓ
c
NOM
CLUB
DORSAL
AGUILERA PORRAS CRISTINA
CLUB NATACIO RUBI
6164
ARGILAGA VIVES ELOI
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
3333
Avellana Busquets Josep
Llicencia de dia
-
BASSAS BUJ IGNASI
CLUB NATACIO CALDES
5798
Comino Ranchal Francisco Javier
Llicencia de dia
-
DOMINGUEZ CAÑA CRISTOBAL
CLUB TRIATLO BLANES
1630
Fàbregas Garcia Cèsar
Llicencia de dia
-
FERRERAS JEREZ JORDI
CLUB ESPORTIU I RUN WITH LEIVA
898
Forn Ossorio Marta
Llicencia de dia
-
Gracia Martín Toni
Llicencia de dia
-
HERNANDEZ ANDOAIN GEMMA
UROLA TRAITLOI KLUBA
0
HIDALGO CABALLERO IVAN
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
2841
Igarashi So
Llicencia de dia
-
Jimenez Hernandez Ferran
Llicencia de dia
-
JURADO NAVAS GOYO
CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY
1430
LANGREO CERDÁN VICTOR
ITRIATLETES SOLIDARIS
3808
MENA FUNCIA SERGIO
CLUB TRIATLO I´M TRI TEAM
2890
MOLLÁ NAVARRO RUBÉN
S.D.CORRECAMINOS
0
PARDOS MARIN CARLOS
CLUB NATACIO RUBI
3880
PAREJA CARRILLO ANTONI
CLUB TRIATLO BLANES
1477
Pons Forn Edgar
Llicencia de dia
-
Pons Sala Raimon
Llicencia de dia
-
RIGODANZA GIULIA
Llicencia de dia
-
RODRIGUEZ DE MIQUEL XAVIER
CLUB NATACIO RUBI
1393
rodriguez martinez miriam
Llicencia de dia
-
Roman Perez Àlex
Llicencia de dia
-
RUIZ CATALAN ANTONIO
CLUB TRIATLO BLANES
408
Samper Hurtado Eric
Llicencia de dia
-
San Gil Betriu Roger
Llicencia de dia
-
SANCHEZ TEBAR JUAN JOSE
CLUB NATACIO RUBI
3884
SEGOVIA DIAZ SERGIO
Llicencia de dia
-
TRENADO DOMÍNGUEZ FRANCISCO RAFAEL
CLUB NATACIO RUBI
5774
VALENZUELA CRUZ RICARD
CLUB NATACIO RUBI
3887
AGUILERA PORRAS CRISTINA
CLUB NATACIO RUBI
6164
ARGILAGA VIVES ELOI
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
3333
Avellana Busquets Josep
Llicencia de dia
BASSAS BUJ IGNASI
CLUB NATACIO CALDES
5798
Comino Ranchal Francisco Javier
Llicencia de dia
DOMINGUEZ CAÑA CRISTOBAL
CLUB TRIATLO BLANES
1630
Fàbregas Garcia Cèsar
Llicencia de dia
FERRERAS JEREZ JORDI
CLUB ESPORTIU I RUN WITH LEIVA
898
Forn Ossorio Marta
Llicencia de dia
Gracia Martín Toni
Llicencia de dia
HERNANDEZ ANDOAIN GEMMA
UROLA TRAITLOI KLUBA
0
HIDALGO CABALLERO IVAN
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
2841
Igarashi So
Llicencia de dia
Jimenez Hernandez Ferran
Llicencia de dia
JURADO NAVAS GOYO
CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY
1430
LANGREO CERDÁN VICTOR
ITRIATLETES SOLIDARIS
3808
MENA FUNCIA SERGIO
CLUB TRIATLO I´M TRI TEAM
2890
MOLLÁ NAVARRO RUBÉN
S.D.CORRECAMINOS
0
PARDOS MARIN CARLOS
CLUB NATACIO RUBI
3880
PAREJA CARRILLO ANTONI
CLUB TRIATLO BLANES
1477
Pons Forn Edgar
Llicencia de dia
Pons Sala Raimon
Llicencia de dia
RIGODANZA GIULIA
Llicencia de dia
RODRIGUEZ DE MIQUEL XAVIER
CLUB NATACIO RUBI
1393
rodriguez martinez miriam
Llicencia de dia
Roman Perez Àlex
Llicencia de dia
RUIZ CATALAN ANTONIO
CLUB TRIATLO BLANES
408
Samper Hurtado Eric
Llicencia de dia
San Gil Betriu Roger
Llicencia de dia
SANCHEZ TEBAR JUAN JOSE
CLUB NATACIO RUBI
3884
SEGOVIA DIAZ SERGIO
Llicencia de dia
TRENADO DOMÍNGUEZ FRANCISCO RAFAEL
CLUB NATACIO RUBI
5774
VALENZUELA CRUZ RICARD
CLUB NATACIO RUBI
3887


29 INSCRITS
INSCRITS KIDS RACE
c
NOM
Martina Fàbregas Sánchez
Jan Gallardo Garcia
Ada Gallardo Garcia
Nia Gallardo Garcia
Malen Murua Hernández
Pol Comino Pages
Laia Comino Pagés
ASIER OVIEDO AGUILERA
Ibai Pardos Piqueras
Fran Trenado
MARC CODONY VENTURA
Grau Paradinas
Pol Gimeno Gonzalez
Maria Garrido Cerezo
Clàudia Portella Vidal
Àlex Portella Vidal
Maren Iglesias Asenjo
Daniela Sánchez López
HUGO GARCIA PAREDES
CARLA GARCIA PAREDES
Carla Planellas Alemany
Júlia Jimenez Llobet
Roger Jimenez Llobet
AINHOA SAEZ IGLESIAS
NIL SAEZ IGLESIAS
Oriol Garcia Acebal
IAN QUINTERO
IARA QUINTERO
Pau Dominguez Grimal
OVIEDO AGUILERA ASIER
CODONY VENTURA MARC
Comino Pagés Laia
Comino Pages Pol
Dominguez Grimal Pau
Fàbregas Sánchez Martina
Gallardo Garcia Jan
Gallardo Garcia Ada
Gallardo Garcia Nia
GARCIA PAREDES HUGO
GARCIA PAREDES CARLA
Garcia Acebal Oriol
Garrido Cerezo Maria
Gimeno Gonzalez Pol
Iglesias Asenjo Maren
Jimenez Llobet Júlia
Jimenez Llobet Roger
Murua Hernández Malen
Paradinas Grau
Pardos Piqueras Ibai
Planellas Alemany Carla
QUINTERO IAN
QUINTERO IARA
SAEZ IGLESIAS AINHOA
SAEZ IGLESIAS NIL
Sánchez López Daniela
Trenado Fran
Portella Vidal Clàudia
Portella Vidal Àlex
m
SUBSCRIU-TE AL NOSTRE NEWSLETTER
SUBSCRIURE'M